Даний захід передбачає обговорення проблемних питань освітнього середовища Херсонщини, обмін досвідом роботи, напрацювання практичних заходів вдосконалення педагогічного процесу та їх реалізації.

       Онлайн-толока включатиме цикл вебінарів: діяльність учительства на засадах Нової української школи; нові підходи до системи оцінювання учнівства; академічна доброчесність освітніх стейкхолдерів; недискримінаційний підхід в закладі освіти; вибір навчальних підручників як прояв академічної свободи вчительства; соціалізація учнівства засобами топонімічних досліджень у позаурочній діяльності; інтеграція науково-дослідницької діяльності у навчальний процес закладів загальної середньої освіти.

Захід відбуватиметься щосереди з 16.00 до 17.30 у дистанційному форматі за допомогою програми ZOOM. Перший вебінар відбудеться                17 березня 2021 р.

Для приєднання до вебінару необхідно скористатися посиланням https://zoom.us/j/93000148052?pwd=UVNqdUpEZUxQZUV1cDVObGpaTWROZz09 або зайти у програму ZOOM. Ідентифікатор: 930 0014 8052, код доступу: YsJ8Z5.