Лабораторія математичних наук Національного центру "Мала академія наук України" анонсує спецкурс з математики "Комбінаторика".

                    Для кого? Для педагогічних та науково-педагогічних працівників, зокрема керівників гуртків математичного профілю та вчителів/викладачів математики.

                   Про що? Метою курсу є розвиток навичок розв’язання задач з математики в основі яких лежать базові ідеї комбінаторики, від простих і навчальних задач, до більш складних та нетривіальних задач.

                   Коли? з 13 квітня по 29 червня (лекції щовівторка о 18.00).

                   Як? Дистанційно. На платформах «Google Classroom» та «Zoom».

            За підсумками роботи (у випадку успішного виконання принаймні 70% усіх завдань та складання іспиту) учасники отримають сертифікати (40 годин).

            Група учасників спецкурсу буде формуватись з педагогів, які вчасно зареєструвалися до участі та пройшли відбір за вимогами, що зазначені в онлайн формі.

Інформацію про зарахування на спецкурс та доступ до відповідного електронного ресурсу буде надіслано учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації 11 квітня ц. р. Ознайомитись з програмою спецкурсу можна за посиланням: https://cutt.ly/dkqVqvm